تبلیغات
بزرگترین فروشگاه کالای پزشکی و بهداشتی - از بین برنده سفیدی مو -استراتژی


درباره وبلاگ:


آرشیو:


طبقه بندی:


آخرین پستها :


پیوندها:


نویسندگان:


ابر برچسبها:


آمار وبلاگ:Admin Logo themebox

از بین برنده سفیدی مو -استراتژی

نوشته شده توسط:محمود
سه شنبه 17 فروردین 1389-11:20 ق.ظ

نام محصول: از بین برنده سفیدی مو -استراتژی    کد م

حصول: 1175


کاربرد: برای همیشه موهای سفید را فراموش كنید
قیمت: 300,000 ریال

از بین برنده سفیدی مو استراتژی( STRATEGY PROGRESSIVE ) محصول استرالیا discreet فقط بعد از 3 هفته مصرف، سفیدی موهای شما از بین می رود، بدون اینکه شما از رنگ مو استفاده کنید. استفاده از Strategy موجب افزایش فعالیت رنگ دانه ها در فولیکوهای مو می شود این عمل در یک پروسه زمانی 3 هفته ای موجب بازگشت مو به رنگ طبیعی می شود. در ضمن این لوسیون باعث تقویت مو و ضد شوره نیز می باشد. دیسکریت سازنده لوسیون های تقویتی مانند : رنگ موی استراتژی، استراتژی دیسکریت در استرالیا می باشد .

این محصول بر خلاف رنگ مو که تنها بر روی ظاهر موها اثر می گذارد موهای شما را از ریشه بهبود می بخشد و شما موهای خود را از ریشه به صورت مشکی یا تیره مشاهده می کنید. این محصول بر روی رنگدانه های مو تاثیر گذاشته و آنها را به رنگ طبیعی خود باز می گرداند. با استفاده از کرم های رفع سفیدی موی استرالیائی دیسکریت جوانی خود را حفظ کرده و هرگز چهره پیر را برای خود نبینید. این لوسیون موهای سفید شما را به رنگ اصلی و طبیعی خود باز می گرداند. موها را فقط مشکی نمیکند ، به رنگ اصلی خود برمی گرداند و موهائی که مشکی بوده اند را مشکی می کند و موهائی را که به رنگ های دیگری بوده اند را هم به همان رنگ اصلی خود باز می گرداند .

روش استفاده : قبل از استفاده موی سر خود را تمیز شسته و خشک کنید. پس از استفاده موی سرتان را با انگشتانتان ماساژ دهید. روزی یک بار از این کرم استفاده کنید. پس از 3 هفته اثر این کرم بر روی موهایتان مشخص می شود .تاریخ آخرین ویرایش:- -